Відеоспостереження

Відеоспостереження

Відеоспостереження: продаж, монтаж (встановлення), обслуговування у Львові та регіонах

Відеоспостереження – один з найефективніших способів забезпечити охорону необхідного об’єкта, а також є способом контролю технологічних процесів на підприємстві. Статистика підтверджує той факт, що встановлення систем відеоспостереження в рази знижує ризик розкрадання майна і, якщо все ж була крадіжка, дозволяє майже зі 100% вірогідністю визначити порушника.

У разі встановлення відеоспостереження на виробництві, якщо говорити словами все тієї ж статистики, продуктивність праці на об’єкті під наглядом камер відеоспостереження збільшується в середньому в 2,5 рази. А також помітно знижується рівень порушень охорони праці та трудової дисципліни.

Як висновок, можна сказати, що при невеликих витратах (від 5000-8000 тисяч гривень), можна уникнути можливих втрат на суми, що в десятки разів перевищують вартість встановлення систем відеоспостереження, а також мати можливість в режимі он-лайн спостерігати за виконанням співробітниками своїх посадових обов’язків, що дозволить більш об’єктивно вирішувати кадрові питання.

Проектування систем відеоспостереження

Перш, ніж почати встановлення камер, реєстраторів, почати прокладку кабелів, визначаються цілі та потреби замовника, його побажання і вимоги. На підставі побажань та даних обстеження об’єкту, де планується монтаж відеоспостереження, оперативно складається проект для затвердження замовником. Проект систем відеоспостереження складається з метою мінімізації фінансових та часових витрат, а також для точного виконання всіх вимог замовника.

Наявність в штаті досвідчених проектувальників дозволяє нам складати більшість проектів відеоспостереження протягом дня звернення (після проведення обстеження). Наші фахівці проконсультують вас, ознайомлять з усіма новинками у сфері відеоспостереження та запропонують найбільш оптимальний варіант проекту.

Монтаж систем відеоспостереження

Монтаж систем відеоспостереження – це більше, ніж просто встановлення камер та прокладання ліній зв’язку. Він також включає в себе налаштування системи та все, що пов’язане з управлінням відео: запис, зберігання відео, управління сигналізацією, відтворення відео, аналітику та мережеву інтеграцію. Відзнятий матеріал має ефективно відображатися, розглядатися та аналізуватися, а надто, коли ваша система контролю доступу вказує на можливу прогалину в системі безпеки.

Обслуговування систем відеоспостереження

Сервісне обслуговування системи відеоспостереження може бути як разової послугою, для ремонту і наладки встановленого відеоспостереження, так і абонентським обслуговуванням.

Вартість системи відеоспостереження

Ціна системи відеоспостереження залежить від ряду факторів. Перший і найвагоміший – це обсяг виконуваних робіт, тобто кількість встановлюваних камер. Другий – це місця встановлення камер відеоспостереження. Наприклад, монтаж камер на висоті до 3 метрів обійдеться дешевше, ніж встановлення відеоспостереження на більшій висоті, тому що це пов’язано із застосуванням додаткового піднімального устаткування або будівельних риштувань. Третій фактор, що впливає на ціну відеоспостереження – це відстані між встановленими камерами відеоспостереження. Якщо говорити більш прямо, то це довжина проводів, що прокладаються, та вид матеріалу, в якому прокладаються проводи. По-четверте, ціна формується з урахуванням обраних замовником функцій, основними з яких є: доступ до системи відеоспостереження через інтернет та інтеграція з охоронною системою.

Вартість системи відеоспостереження, ціну монтажу, а також порядок та терміни надання послуг із задоволенням підкажуть наші фахівці. Телефонуйте на номери, що вказані на сторінці контактів.