auto-23-1-2

Автоматизація

помешкання

Керуй домом з

власного телефона

Доступна і універсальна система «розумний дім»

voice-control-2-230x470-2
mic

Управління голосом

В системі розумний будинок, реалізована можливість голосового управління за допомогою голосового помічника Siri. Потрібно запустити сценарій, відкрити ворота або включити світло? Просто дайте команду Siri і вона моментально буде виконана.

Управління освітленням

Здавалося б стандартна опція, перетворена в окремий вид мистецтва. Ми не обмежили Вас включенням і вимиканням світла. Створюйте сценарії освітлення, керуйте RGB освітленням, керуйте регулюванням світла, імітація присутності.

living-room
rollets

Управління ролетами

Керуйте ролетами, жалюзі дистанційно за допомогою Вашого комп’ютера, смартфона або навіть голосу. Система в заданий час відкриє жалюзі, тим самим полегшивши ваше пробудження або з настанням темного часу доби автоматично закриє ролети.

Безпека

За допомогою системи розумний будинок, можливо дистанційно контролювати безпеку в будинку, що дозволить Вам відчувати себе захищеним і не хвилюватися про безпеку будинку під час відпочинку або тривалих поїздок. Безпека в розумному будинку включає в себе: датчики руху, датчики відкриття дверей і вікон, камери спостереження, систему безпеки.

security
grafik

Управління кліматом

Розумний клімат контроль, об’єднав в єдиному інтерфейсі: управління опаленням, теплою підлогою, системою вентиляції і кондиціонування, датчики вологості і температури, термостат з лічильником енергії. Все це дало можливість максимально ефективно управляти кліматом. У складі сценарію можливо створити свій клімат в кожній з кімнат, який має використовуватися коли Ви вдома і відключаться коли Вас немає.

Розумний будинок без ремонту

Установка системи Розумний будинок не вимагає проведення ремонтних робіт або попередньої підготовки приміщення, прокладання кабельних комунікацій. Наша система розрахована на кінцевого споживача, пропонуючи простоту установки будь-якого пристрою, просте підключення, інтуїтивний інтерфейс настройки і управління системи.

noremont

  Хочете інтегрувати розумний будинок на етепі дизайну?

  Залиште контакти і ми розкажемо, як це зробити правильно.  Ваші дані в безпеці

  smartphone-controller
  banner-pc
  banner-mob

  Плюси і мінуси

  системи «Розумний дім»

  Ми ділимося своїм досвідом, щоб процес ремонту став

  прозорим та зрозумілим ще до початку робіт

  remont31