Плюси і мінуси системи «Розумний дім»

Плюси і мінуси системи «Розумний дім»

Як правило, так і часто перед будь-якою покупкою, прийняттям будь-якого рішення, перед важливим кроком ми зважуємо всі “за” і “проти”. Так, мова не йде про повсякденні продукти в магазині, хоча теж все можливо. Ні, мова йде про тих кардинальних і великих планах, покупках. І звичайно, домашня автоматизація не є винятком.

Хоч і придбання, і підключення домашньої автоматизації і не є відносно якоюсь величезною дією, проте це дуже важливий і великий крок. Це Ваш крок, саме тому про всі нюанси і тонкощі ми б хотіли поговорити.

В даний момент мова піде про тих людей, які взагалі роздумують тільки про це або вже готові підключити собі систему “Розумний дім”. 

Отже, основні плюси і мінуси системи “Розумного дім”!

 

ПЛЮСИ:

1. Доступна ціна:

Так, все вірно, адже підключити собі систему “Розумний дім” коштує менше половини вартості Iphone.

2. Економія коштів і часу:

Ви можете за рахунок системи управляти лічильниками, відповідно менше часу витрачається світло або опалення, а значить менше і грошей.

3. Віддалений доступ:

Наприклад, Ви зранку гладили сорочку в поспіху, пішли, забули вимкнути праску, не проблема – можна відключити його через Ваш смартфон.

4. Безпека:

Відкрилося вікно, не замкнені двері, не дай Бог протікання, дим, все що завгодно – Вам прийшло сповіщення на Ваш смартфон і можна вже хоч щось зробити.

5. Зручність:

Можна не йти в кінець кімнати для відключення світла, а досить натиснути кнопку на смартфоні або сказати голосом (привіт Сірі / Окей гугл і виключити/ включити світло).

6. Компактність:

Всі пристрої дуже малі і не займають місця, їх можна помістити навіть за вимикачами або акуратно повісити на кріплення.

7. Додавання пристроїв:

У будь-який момент можна додати без будь-яких проблем додатковий пристрій або замінити вже існуючий, при цьому не потрібно міняти всю систему і заново перенастроювати.

8. Це майбутнє:

Правда! Найближчим часом “Розумний дім” буде повсякденною нормою, як стандарт при будівництві будь-якого нового будинку, не виключено, що і в кожній квартирі.

 

МІНУСИ:

1. Постійний доступ до електромережі:

Так, система на жаль не може працювати незалежно ні від чого і без підключення до електромережі.

2. Все ж ціна:

Так, ми не просто так включили її і в сильні сторони теж, але і повинні враховувати, що до мінусів це також відноситься. Зрозуміло, що не для всіх це може здатися повністю доступним, але,  якщо великий будинок і Ви хочете, що б абсолютно все і у всіх кімнатах було автоматизовано, то безумовно це зробити буде не дешево, але …

3. Вибір системи:

Сьогодні на ринку існує велика кількість фірм, що займаються автоматизацією будинку і дійсно, можна витратити досить-таки багато часу тільки на вибір.

4. Провідні системи:

Якщо розглядати провідний “Розумний дім”, то для цього необхідно вести і прокладати ще як мінімум кабеля, що спричинить за собою, як додатковий ремонт, так і вартість.

Звичайно можна ще багато знайти як позитивних сторін, так і недоліків. Ми перечислили виключно одні з найосновніших сильних і слабких сторін, які можуть допомогти Вам при виборі домашньої автоматизації.