3D-візуалізація – необхідність чи зайві витрати

3D-візуалізація – необхідність чи зайві витрати

Якщо ви хоча б одного разу стикалися з професійними дизайн-проектами інтер’єрів (як замовник, чи просто цікавлячись сайтом – не важливо), то напевно бачили в списку послуг дивовижний пункт – 3D-візуалізацію.

Що криється за цим англо-українським терміном? Чому дизайнери так завзято пропонують цю послугу клієнтам? Потрібна вона взагалі, чи це спосіб виманити ще грошей?

3D-візуалізація — що це таке

По суті своїй – це різновид сучасної комп’ютерної графіки. Інструмент дозволяє створювати об’ємні моделі. Причому мова йде не тільки про інтер’єри житлових просторів, а про будь-які моделі загалом. Але нас цікавлять саме архітектурні проекти.

Для 3D-візуалізації використовується професійне програмне забезпечення – від усім відомого 3D Max до «планувальника», що розроблений IKEA. Результатом рендерингу (rendering) є тривимірна картинка максимальної реалістичності.

3D-візуалізація – можливість доторкнутися до майбутнього інтер’єру, побачити задумку дизайнера у найменших подробицях. Саме тому послуга включається в пакет архітектурного проектування.

Можливості 3D-візуалізації:

  • Промальовка споруд різних типів (житлових, промислових та бізнес-об’єктів, парків, інфраструктури). Тобто графічне відображення екстер’єру будівлі. Це вкрай корисно, якщо ви збираєтеся будувати свій будинок або робити якісний ландшафтний дизайн на ділянці.
  • Інтер’єр приміщень (квартири, кав’ярні, ресторани, офіси). Те, як буде виглядати приміщення зсередини.
  • Меблі, декор, аксесуари. 3D-візуалізація дозволяє опрацювати інтер’єр до дрібниць. У прямому сенсі – кожен найдрібніший елемент можна відмалювати та побачити «живцем».

Переваги 3D-візуалізації

А тепер розповімо про те, чому ми рекомендуємо дану послугу клієнтам:

  • Ефект присутності. Як ми вже казали, ви зможете «зануритися» в проект. Перед очима будуть не сухі креслення і плани, а практично реальний простір, який можна змінювати і перекроювати на власний смак.
  • Додаткові ефекти. 3D-візуалізація дозволяє вибудувати різне освітлення інтер’єру (природне і штучне). А якщо мова йде про присадибну ділянку – подивитися дизайн у різних погодних умовах.
  • Вартість. У нас адекватна ціна на візуалізацію. Користь від цієї послуги незрівнянно більше, ніж ваші витрати.
  • Можливість редагування. Виправлення 3D-проектів – досить складний і трудомісткий процес (якщо ви хочете отримати якісну роботу). Але все одно це простіше, ніж заново перемальовувати скетчі, акварельні відмивання та інші продукти «ручних» технік. Якщо ви маєте терпіння та бюджет, наші фахівці зможуть змінювати візуалізацію дизайну доти, доки не буде знайдено ідеальний варіант.

Як свідчить наша практика, є і ще одна перевага.

3D-візуалізація дозволяє дизайнеру і замовникові, тобто нам і вам, швидко знайти спільну мову. Для сприйняття об’ємної картини не потрібні спеціальні знання. За допомогою цього інструменту ви стаєте безпосереднім співавтором власного простору.

Доторкніться до майбутнього разом з GALEON Proekt