Дизайнер як обрати?

Дизайнер як обрати?

При виборі дизайнера, найважливіше не освіта (ага, а ви думали ми зараз про це писати будемо?) і не досвід дизайнера, а ваша власне відповідь на питання «а навіщо він мені потрібен?». У цій відповіді відсотків 90 успішного вибору! Тому, що потрібно, може бути в кожного по різному.

✅ Практика до мозку кісток. Це до нас. Ми винесемо мозок вибором типу унітазу (це важливо, так !!!) і розстановкою розеток, будемо махати календарним планом і бурчати, що остаточний колір стін це ще встигну, головне з інженерією розібратися. Але! На прохання поміркувати «А який це стиль?» Ми буркнем «еклектика!» І сховаємося під диван. Соррі!

✅Вам “до” всієї цієї електрики, та це взагалі неважливо (а якщо і важливо, то нехай воно якось само). А ось поговорити про красиве, прекрасне, високе! Щоб розповіли! Або навпаки ви розповіли, а вас вислухали і підтакнули.

✅ Ви самі з вусами. Всі знаєте. Все знайдете. Все купите. За всім простежте. І навіть підберете все самі. Тільки картинку дайте. Концепцію!

✅ Магазини? Будівництво? Розмови з будівельниками?  Так краще посидіти в затишному офісі і підзаробляти гроші на придворного дизайнера, який навіть туалетний папір в колір купить …

✅ Вам потрібно гармонійний простір.

✅ Або важливо втілити всі-всі ідеї і мрії? Знайти дизайнера який заповнить більше дизайну на квадратний метр? Щоб кожен сантиметр був з ідеєю, а не так просто.

✅ А може вам взагалі дизайн не потрібен, а потрібні просто креслення?

І тут ще може бути багато галочок. Але! Сенс один – правильно поставлене запитання – це половина відповіді. Визначтеся і випишіть, що ви хочете від дизайнера (не “Будинок мрії», а конкретніше), як ви бачите роботу з ним, і ідеальний дизайнер знайдеться !!!