П’ять безкоштовних послуг, що бажано запросити до початку ремонту

П’ять безкоштовних послуг, що бажано запросити до початку ремонту

Якщо Ви плануєте найближчим часом зробити комплексний ремонт квартири і напевне хотіли б «вичавити» всю інформацію, щоб гарантувати собі впевненість у результаті ще до того, як заплатите перший карбованець, то ця стаття для Вас. В тому, щоб запросити безкоштовний комплекс послуг, немає нічого незвичайного, навпаки, це показник того, що Вам не байдуже, куди підуть гроші. Тут ми пропонуємо дізнатися про те, що можна запросити у ремонтної компанії, студії дизайну, або просто команди майстрів до початку роботи, в тому числі на прикладі своєї компанії для конкретного випадку.

Отже, вхідні дані: Ви маєте новобудову, в котрій вже за пару тижнів отримувати ключи від забудовника. Ви підбираєте компанії – кандидати на те, щоб виконати комплексний ремонт квартири під ключ. Ви бажали б зробити ремонт швидко, але не настільки, щоб втратити в якості, та без зайвих витрат, але знов таки, не на шкоду очікуваним результатам. Поїхали.

КОРИСНІ ПОРАДИ

Запросіть безкоштовну консультацію по телефону

Напевне Ви вже уявляєте, як будете підбирати компанію, або маєте якість очікування, адже від ремонту нікуди не подінешся. У сіру бетонну коробку не заселишся. Найперше рекомендуємо залишити заявку на сайті, який викликав у Вас довіру. Вона ні до чого Вас не зобов’язує, і у найгіршому випадку Ви зможете просто сказати, коли Вам зателефонують, що пропозиція вже не є актуальною, ніхто з Вами сперечатися не стане. Але в кращому випадку Ви отримаєте розгорнуту консультацію на основі найпростіших запитань, що спитає у Вас фахівець, збираючи первинну інформацію. За підсумком розмови, що може тривати від 5 до 30 хвилин Ви будете розуміти, до чого Вам готуватися, чи це Вас влаштовує, який наступний крок.

Заявка – це 5 – 30 – 50 хвилин безкоштовного спілкування по телефону з досвідченим професіоналом та фахівцем.

Якщо Ви залишите заявку у нас, то ми гарантуємо дзвінок досвідченого та не набридливого фахівця для докладної консультації.

Запросіть безкоштовне обмірювання

Так, технічно, обмірювання можна зробити на попередньому етапі попереднього приймання, але якщо Ви його пропустили, то безкоштовне обмірювання може максимально точно перетворити Вашу новобудову в перелік вимірюваних показників. Тут є дві переваги. По-перше, з’являються максимально точні дані для розрахунку вартості комплексного ремонту квартири. По-друге, фахівець ділиться своїм досвідом, радить, розповідає тонкощі розподілення навантажень на комунікації, як вони краще мають бути розташовані, про те, що є важливим під час чорнової обробки та чистового оздоблення, та багато іншого. Це дуже важливий етап, адже Ви можете не віртуально, а реально познайомитися з представником компанії, придивитись до нього, та зрозуміти, чи готові Ви з цим фахівцем йти далі, професіонал він, чи дилетант, чи приємно з ним спілкуватися, адже ремонт – це проект на кілька місяців. Зазвичай обмірювання триває від 1 години до кількох, залежно від площі квартири та обсягу консультації на місці щодо майбутніх робіт.

Для прикладу, ми безкоштовно виїжджаємо на обмірювання, ретельно перевіряємо та обмірюємо всю квартиру.

Присутній майбутній виконроб та, за потреби, дизайнер.

Запросіть розрахунок повного кошторису ремонту

З досвіду скажемо, що це – один із визначаючих етапів відбору команди на ремонт. Будь якому розрахунку кошторису передує замірювання з пункту вище. Після збирання даних про квартиру фахівцю буде не важко протягом й – 3 днів розрахувати і кошторис робіт, і кошторис чорнових матеріалів. Зверніть увагу, що існують кошториси «загальні» та точні. Рекомендуємо порівнювати пропозиції кількох компаній за кількістю пунктів, найменуванню та обсягу цих робіт. Часто густо трапляється, коли Вам намагаються нав’язати більш «солодку» ціну на ремонт, приховуючи якісь з вище зазначених критеріїв, та в процесі ремонту «гріють» Вас на «кругленьку суму». Будьте обережними та гранично уважними. Точний кошторис навряд чи, у порівнянні з неповним, порадує кінцевою вартістю, зате буде реально відображати майбутні справді необхідні роботи. Обговорюйте кожний кошторис, задавайте запитання, адже це не обов’язково остаточний варіант. Кошторис може змінюватися в залежності від того, дорого Вам, чи ні, шляхом змінення найменувань робіт, їхнього обсягу, додавання або заміни пунктів. Тільки не перестарайтеся, адже надмірне «зрізання» кошторису не дозволить розмістити на Ваш об’єкт ремонту кваліфікованих майстрів з великим досвідом. Розрахунок кошторису та його коригування можуть взяти від 1 – 2 днів до кількох тижнів в залежності від Ваших виправлень та готовності прийняти пропозицію.

Ми гарантуємо найповніший кошторис ремонту безкоштовно з зазначенням в ньому чесних пунктів, що потребують уточнень або обговорення без приховування. Це – гарантовано точна комерційна пропозиція за 1 – 3 дні. Дізнайтеся у нас найточнішу вартість свого ремонту.

Запросіть інформацію про знижки

Тут ми маємо на увазі насамперед знижки в магазинах – партнерах на закупівлю чистових матеріалів для ремонту та меблів у нову квартиру. Наприклад, ламінату, паркету, дверей, шпалер, декоративної штукатурки, кухні, шаф, та багато чого іншого. Зараз це – вже норма, і компанія, яка не зможе запропонувати комплектування Вашого ремонту зі знижкою – нажаль відстала від розвитку галузі. Можете спитати про знижки на роботи, але особливої логіки в цьому немає, адже швидше за все Вам нарахують кошторис таким чином, що Ваша знижка і знижкою не виглядатиме. А якщо знижку і обіцяють, то навряд чи вона виявиться суттєвою. Також можуть і взагалі забути про неї, лише створивши для себе первинне не дуже хороше уявлення про Вас, як про клієнта, що «ріже» кошторис ремонту.

Ми даруємо усім своїм «попереднім» клієнтам на етапі замірювання фірмову дисконтну картку. Вона дозволяє укомплектувати свій ремонт приблизно на 10% дешевше, купуючи те саме. Карта діє у низці перевірених магазинів з гарантіями та клієнтським сервісом. Хочете, на зустрічі передамо Вам безкоштовно нашу картку, щоб необмежено нею користуватися, здійснюючи закупівлі зі знижками?

Запросіть типову угоду на свій ремонт

По тому, як складна угода, Ви можете визначитися щодо своїх гарантій юридичного захисту. Чи прописані там вимірювані критерії ремонту, строки, вартість, гарантійні зобов’язання, реквізити? Трапляється, що угода складена аби як, і тоді вже виникають сумніви, адже ремонт – це довгостроковий проект на кілька місяців. Чи готові Ви довірити свою квартиру та кошти без відповідного, грамотного документу? Почитайте угоду, чи відповідає вона Вашим вимогам, і якщо ні, не стидайтеся – запропонуйте свої умови, свої пункти. Впевнені, що, якщо вони обґрунтовані та не дублюють вже прописані пункти, Ви зможете принаймні обговорити зміни.

Ми пропонуємо ознайомитися з нашою угодою, які відображає досвід та компетенцію команди, будь кому, хто пройшов етапи консультації, замірювання та розрахунку кошторису безкоштовно, та навіть наполягаємо на цьому, адже, якщо Ви будете у спокої, то ми зможемо робити свою роботу, також без метушні, в строк та якісно.