Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація

Безпека відіграє важливу роль у сучасному світі. З появою охоронних сигналізацій для дому, дачі, офісних будівель та торгових об’єктів злочинність, що пов’язана з розкраданням майна, скоротилася в рази, але також з’явилося безліч помилкових викликів.

Для заощадження коштів люди воліють обирати найдешевші та спрощені варіанти систем захисту. Такі охоронні сигналізації можуть спрацьовувати не тільки на зловмисників, але й на домашніх тварин, коливання фіранок на протязі, а часом можуть навіть зовсім не зреагувати на проникнення злочинця. Сигналізація не буде в такому випадку повноцінно захищати ваш будинок, а навпаки стане головним болем.

Ми пропонуємо вам послуги з облаштування охоронної сигналізації за новітніми технологіями 21 століття.

Охоронні сигналізації не є дивиною в наш час. Принципи їх роботи досить прості. Спеціальний датчик фіксує рух, відправляє повідомлення на пульт оператора, оператор викликає групу реагування. Обираючи сигналізацію, важливо взяти до уваги спосіб передачі сигналу тривоги. Існує 3 види передачі: радіоканал, стільниковий зв’язок, та стандартна телефонна лінія. І найважливіше – це вибрати систему:

1) Дротова система

Такі системи, що зв’язують усі пристрої дротами, мають більш високу надійність.

2) Бездротова

Якщо встановлення дротової сигналізації є неможливим без суттєвого втручання в інтер’єр, ми пропонуємо використовувати бездротову систему сигналізації. В таких системах передача даних здійснюється по радіоканалу, а живляться вони від батарейок.

Віднедавна почали використовувати охоронні сигналізації, суміщені з відеоспостереженням, що дає змогу чітко розуміти, чому саме спрацювали датчики, виключаючи хибні виклики. Група реагування їде на об’єкт уже розуміючи, що їм очікувати. 10-секундний відеозапис зафіксує на плівці зловмисника та допоможе уникнути реагування на домашніх тварин або відкриті кватирки. Часто густо бувають перепади напруги, що виводить з ладу сигналізацію. У сучасних технологіях немає підключення до мережі 220, що також запобігає виникненню помилкових викликів.

Ми якісно встановимо охоронну сигналізацію та допоможемо уникнути некоректної роботи або технічних неполадок. Можна впевнено сказати, що охоронні системи сьогодні не розкіш, а нагальна необхідність.