5 переваг хорошого дизайну офісу

5 переваг хорошого дизайну офісу

Окрім надання роботи, що має сенс, та привабливого пакету винагород для своїх працівників, чи замислювалися ви коли-небудь про те, що ще можна зробити, щоб вони полюбили приходити на роботу?

Відповідь проста. Затишне робоче середовище.

Дослідження показують, що одяг, який ви носите, насправді змінює спосіб того, як ви дієте. Те саме стосується нашого робочого місця, оскільки ми майже третину свого життя проводимо там, працюючи! Хоча офісна культура відіграє велику роль у створенні хорошого середовища, вона не може бути змінена за короткий проміжок часу. Більш прямим рішенням є створення ідеального робочого середовища за допомогою облаштування офісних приміщень.

Більшість власників бізнесу недооцінюють переваг оновлення дизайну офісу через необхідні для цього витрати та незручності, що пов’язані з оновленням існуючих офісних приміщень. Вони не усвідомлюють, що нематеріальні зиски можуть набагато переважити ті незручності, якими насправді легко керувати, запросивши кваліфікованого досвідченого дизайнера офісного інтер’єру. Ось 5 переваг хорошого дизайну офісу або його оновлення.

1. Підвищення продуктивності команди

Дослідження показали, що шум, світло, температура, розстановка та якість меблів є важливими факторами, що впливають на продуктивність працівників. Оскільки ваш офіс працює вже деякий час, буде добре збирати відгуки працівників. Цілком ймовірно, що ви отримаєте скарги на шум, погане освітлення, або скруту зі старим чи незручним офісним кріслом, а надто, якщо останнє облаштування офісу було зроблене більш ніж 5 років тому.

2. Підвищення рівню щастя працівників

Згідно з результатами Глобального дослідженням Aon Hewitt за 2019 рік щодо залученості працівників, збільшення ступеню залученості працівників на 5 відсоткових пунктів пов’язане зі збільшенням доходу на 3 відсоткових пункти.

Без-стресове та комфортне офісне середовище тішить та підживлює працівників. Цей позитивний ефект поширюється поза збільшенням результатів роботи. Ви побачите більш щасливих працівників, зменшення прогулів та плинності працівників.

3. Покращення ефективності простору офісного приміщення

Спостерігаєте збільшення кількості робочих місць через збільшення персоналу? Переїзд у більші офісні приміщення – не єдине рішення. Додаткові місця можуть бути розташовані в існуючих приміщеннях за рахунок належної оптимізації планування професіоналами.

З іншого боку, ви також можете розглянути можливість оптимізації планування вашого офісу для того, щоб зменшити його розмір, а простір, що не використовується, повернути орендодавцю, звісно, щоб зменшити накладні витрати вашого бізнесу.

4. Оновлення офісних технологій

Існує безліч технологічних інструментів, щоб пришвидшити та спростити віддалену роботу, співпрацю з віддаленими партнерами, клієнтами, постачальниками. Професійне облаштування офісу надає вам можливість оновити свої технології та надіслати сигнал як вашим співробітникам, так і вашим клієнтам про те, що ваша компанія не пасе задніх у світі цифрових технологій.

5. Надихання бізнес-клієнтів та відвідувачів офісу

Як то кажуть, “Перше враження має значення!” Дизайн офісу впливає на занурюючий досвід спілкування з брендом для всіх, хто опиняється у вашому робочому просторі. Коли ви інвестуєте в дизайн офісу, це хороший шанс підсилити цілі організації – хто ви є, чим займаєтесь – та створити довіру до того, чим ви відрізняєтесь на ринку для своїх ділових клієнтів та відвідувачів.