Монтаж ЛОС, СКС у Львові

Монтаж ЛОС, СКС у Львові

Монтаж локальних обчислювальних систем (ЛОС), структурованих кабельних систем (СКС) та мультимедійних пристроїв входить до переліку послуг, що надаються нашою компанією. Монтаж ЛОС та супутнього устаткування може проводитися як в комплексі, разом із встановленням пожежної, охоронної сигналізації, відеоспостереження та системи контролю та управління доступом (СКУД), так і окремо.

На сьогоднішній день, в епоху інформаційних технологій, немає такого офісу, виробництва, складу, що могли б обійтися без комп’ютерної техніки, принтерів, серверів та іншого обладнання. Для коректної та безперебійної роботи такого обладнання необхідні надійні лінії зв’язку.

Монтаж локальної мережі починається зі складання проекту, в якому передбачаються резерви точок підключення та ліній зв’язку для можливості розширення комп’ютерної мережі без заміни базового обладнання. Проект узгоджується із замовником, а потім, у визначені терміни, проводиться монтаж ЛОС. Після закінчення робіт з прокладання локальної обчислювальної мережі відбувається її налаштування, тестування та приймання замовником.

Крім обчислювальних мереж, більшість офісів не уявляють свого існування без залів для нарад, кімнат проведення презентацій. Для облаштування таких приміщень, зазвичай, необхідне мультимедійне обладнання, як то мікрофони, проектори, інтерактивні дошки, монітори або телевізори, акустичні системи тощо. Виконати монтаж проектора або мікрофонів – це лише пів справи. Для правильної, довговічної та безперебійної роботи обладнання необхідні професійне налаштування, надійні лінії зв’язку та регулярне обслуговування.

Організувати в вашому офісі або на виробництві ЛОС, кімнату для нарад, презентацій, або виконати комплекс робіт по встановленню систем безпеки ви можете разом з нами. Ми надаємо гарантію на виконані роботи та маємо всі необхідні ліцензії та дозволи. Телефонуйте, пишіть, заїжджайте, завжди будемо Вам раді.