Чому потрібен дизайн-проект

Чому потрібен дизайн-проект

Рано чи пізно власники квартир стикаються з необхідністю в ремонті. Коли і як він буде виконаний – залежить від уподобань і можливостей господаря.

Що таке дизайн-проект?

Перепланування чи реконструкція – вид складного ремонту, що виконується з метою зміни цільового призначення приміщення. Наприклад, створення офісу, робочого кабінету або майстерні. Такий ремонт, як правило, виконується «під ключ» силами будівельних бригад, вимагає додаткових вкладень і отримання дозволу від контрольних органів. Він включає демонтажні роботи та створення нової мережі водовідведення, каналізації, електрообладнання, інші інженерні заходи. Кінцевим етапом робіт стає облицювання стін, стелі, підлоги.

Приступаючи до ремонту квартири, власник має лише туманне уявлення про зовнішній вигляд майбутньої оновленої житлоплощі. Більш детально розібратися з усіма елементами дозволяє дизайн-проект, створений дизайнером. Він являє собою віртуальну модель майбутнього житла, включаючи всі плановані зміни: бажані колірні рішення, роботи з перепланування, місця установки розеток, інженерних комунікацій, розстановку меблів і інші моменти.

Створена дизайнером Галеон Проект модель дозволяє швидко підібрати найбільш вдалі рішення, змінити колірне оформлення, оздоблювальний матеріал, створити найбільш зручну компоновку приміщення з урахуванням інтересів всіх проживаючих.

Маючи перед очима дизайн проект, будівельники більш повно представляють, що власник бажає отримати в результаті. Крім того, віртуальна модель оновленої квартири, попередньо узгоджена з власником, сприяє скороченню витрат: на основі візуального макета складається кошторис необхідних робіт, вносяться корективи в характер використовуваних матеріалів та інших складових з урахуванням фінансових можливостей клієнта.