Використання матеріалів

Використання матеріалів

Сьогодні ми хочемо з вами поговорити ось про що. Досить часто в практиці нам доводиться стикатися з ситуаціями, коли через нерозуміння з боку замовника про той чи інший технологічний процес, при ремонті приміщень відбуваються критично непоправні помилки, що призводять до перероблень.

Звичайно, час завжди має свою ціну. І всім нам хочеться жити в гарній квартирі, а не знаходиться в стані вічного ремонту. Але є речі, які необхідно виконувати чітко у відповідність до технологічного регламенту.

Наприклад, не всі з нас читають інструкцію з використання того чи іншого матеріалу, а даремно!

Деякі матеріали дуже тонко реагують на зміну технологічного процесу!
Візьмемо до прикладу шпалери. Наприклад, якщо у вас написано на шпалерах, що краще використовувати клей такої марки, то краще не економити, і купити клей зазначеної марки. Звичайно, є ситуації, коли виробник таким чином рекламує і нав’язує свою продукцію. Але також досить часті випадки, коли склад рекомендованого клею ідеально підходить для вибраних шпалер. А при заміні рекомендованого клею на інший шпалери можуть навіть і не приклеїться до стіни.

Хто винен в цій ситуації – ви або виробник? В даному випадку на обличчя саме така ситуація, коли зміна технологічних рекомендацій призводить до перероблень робіт, до псування використовуваних матеріалів, і винен в цьому споживач, який просто не став слідувати тим вимогам, які були прописані в інструкції по застосуванню. А це знову витрати.

Звичайно, у будь-якого матеріалу є альтернатива, але підходить ця альтернатива вам чи ні, може сказати тільки професіонал.

В процесі авторського контролю і нагляду дизайнер інтер’єрів Галеон Проект може здійснити заміну того чи іншого матеріалу для того, щоб оптимізувати і скоротити ваші витрати. Але в даному випадку при підборі такої заміни він буде спиратися виключно на технологічні регламенти по використанню тих чи інших матеріалів, а також їх склад.