ЖК “Семицвіт”, 62м.кв., м. Львів

Опис проекту:

У цьому дизайні інтер’єру нашій команді довелось вирішити питання раціонального використання простору у невеликій міській квартирі та створення затишного домашнього гніздечка для родини з дитиною.

Що ми робили: дизайн інтер’єру коридору, спальної кімнати батьків, дитячої кімнати, кухні, ванної, пральні, гардеробної.

Невеликий передпокій оформлено у мінімалістичному стилі у сірих тонах, а для візуального розширення простору ми використали великі дзеркала. Кухня виконана у світлих тонах, а кухонних гарнітур – зі світлого необробленого дерева, що додає натуральності, природності інтер’єру і домашнього затишку. У дитячій кімнаті окремої уваги заслуговує ліжко, зроблене у ніші – таким чином дитина емоційно відчуває себе захищеною, а у кімнаті з’являється додаткове місце для зберігання речей. У дитячій кімнаті окрім зони для сну передбачено робочий куточок, де дитина зможе займатись навчанням, та ігрова. Також дерев’яні елементи використані у ванній кімнаті, це актуальний тренд сьогодні.

Зверніть увагу:

  • Ми використовуємо вбудовані світильники, аби візуально збільшити простір і зробити його просторішим;
  • Кухня частково виконує функції вітальні, у ній є куточок із м’якими меблями і великою плазмою. Навіть при невеликій площі створити зону для відпочинку не лише можливо, але й потрібно!
  • Об’єднуючий елемент, який обов’язково має бути присутнім у дизайні інтер’єру, – сірий колір. Але ми використовували різні його відтінки, – світліші у дитячій кімнаті, кухні і спальні формують атмосферу затишку та розслаблення, а темніші у передпокої, ванній та пральні має більш рішучий, впевнений та практичний характер.

А вам було б комфортно у такому інтер’єрі?