Приватний будинок, 200 м.кв., смт. Брюховичі

Опис проекту:

Робота над цим проектом дизайну інтер’єру була цікавим викликом для команди Galeon Proekt одразу із кількох причин. По-перше, велика площа і багато функціональних зон, що дозволило максимально втілювати дизайнерські креативні ідеї без огляду на потребу економити кожен сантиметр простору. По-друге, повна гармонія і розуміння із замовником – це якраз той випадок, коли працювати у задоволення.

Ми створювали теплий, затишний домашній простір на стику одразу кількох стилів – сучасного, скандинавського та мінімалістичного, з окремими елементами лофту та класики. В основі – теплі кольори та натуральні фактури, використовується дуже багато дерева (сходи на другий поверх, поли, елементи декору, корпуси меблів). Використано багато різних варіантів освітлювальних приборів – настінних, підвісних, вбудованих у стелю. Також використовується багато цікавих декоративних елементів. Частина з них має функціональне і практичне призначення (підвісні крісла, підвісні полиці над обіднім столом), інші – лише декоративні (як приміром цегляна кладка та велике мальоване зображення у стилі лофт).

Окремі цікаві деталі:

  • Ми використали декор у формі кола у різних приміщеннях – це незвичайній світильники, дзеркала у ванній та перед туалетним столиком, годинник у вітальні. У даному випадку коло виступає в якості об’єднуючого елементу;
  • У вітальні дуже багато живих рослин, що робить її дуже душевною та затишною. Щоправда, їх активне використання можливе за наявності необхідного вільного простору, який у цьому будинку є;
  • У спальні в якості оздоблення стін використовуються м’які тканинні стінові панелі – це класика, яка зараз повернулась у моду.

Такий будинок асоціюється із теплом, світлом, свободою та радістю. Це простір, в якому хочеться мріяти, займатись творчістю, кохати та жити.