ЖК «Avalon Light», 76 м.кв., м. Львів

Опис проекту:

Перш ніж приступати до розробки дизайну інтер’єру, ми завжди знайомимось із замовником, намагаємось зрозуміти його характер, темперамент, особисті смаки і уподобання. У даному випадку ми створювали дизайн для молодих людей, які мають тверді принципи, цінують чіткість і знають, чого прагнуть у житті. Тому їх квартира має бути стильною і сучасною, але простір повинен бути практичним і комфортним.

Що ми робили: дизайн інтер’єру квартири під ключ, 5 приміщень: передпокій, вітальня, спальня, кухня, санвузол.

Для дизайнерів команди Galeon-Proekt було два головних орієнтири: практичність та строга елегантність. Було обрано стиль монохромного мінімалізму. Передпокій і санвузол оформлені у коричневих кольорах, спальня і вітальня – у сірих, а кухня об’єднує їх сіро-коричнево-чорною кольоровою гамою. Аби інтер’єр не виглядав надто нудним, ми використовували різні фактури – великі керамічні плити, які імітують натуральний камінь, декоративна штукатурка, дерев’яні панелі. Французькі вікна від підлоги до стелі роблять приміщення дуже світлими і наповненими свободою.

Кілька деталей, на які хочемо звернути особливу увагу:

  • У квартирі (між спальнею і вітальнею) облаштоване повноцінне робоче місце, оскільки замовники часто працюють вдома. Додатково воно виступає в якості елементу розподілу простору на особистий в спальні та загальній у вітальні;
  • Значна увага приділена освітленню, у кожному приміщенні є освітлювальні прибори різної яскравості та сфокусованості світла. Вони роблять приміщення теплими або строгими – за потреби;
  • Натуральні фактури (дерево, живі квіти) та м’які килими і меблі додають затишку і теплоти квартирі.

Головне в інтер’єрі – аби людям, які в ньому живуть, було комфортно. І в цьому випадку ми впорались із завданням на 100%.