Яскравий острівець затишку, мінімалізму та продуктивності в ЖК “Семицвіт”

Опис проекту:

Квартира Дениса та Соломії — це 57 продуманих до дрібниць квадратних метрів, які ідеально відповідають темпераменту молодої, життєрадісної та активної пари! Наші дизайнери створили інтер’єр, у якому є все необхідне для домашнього затишку, продуктивної роботи (адже і Денис, і Соломія працюють з дому), а також — повноцінного відпочинку.

Розповімо трохи детальніше:

  • Мінімум меблів та багато вільного простору — саме таким було побажання наших клієнтів. Й дизайн-проект втілює його на всі 100%: в помешканні немає нічого зайвого. Функцію обідньої зони в кухні виконує висока барна стійка, гардеробна з полицями дозволяє відмовитися від громіздких шаф.
  • Два повноцінних робочих місця — зі зручними столами та кріслами, великою кількістю денного світла та продуманным штучним освітленням.
  • Чілл-зона для читання чи релаксу з чашечкою кави на підвіконні. Виконана з дерева та доповнена м’якими елементами для максимальної зручності.

За бажанням Дениса та Соломії, дизайнери “Галеон Проект” трохи відійшли від традиційного сучасного мінімалізму: доповнили його яскравими кольоровими акцентами, які піднімають настрій.

Як Вам такий дизайн інтер’єру? Нашим клієнти неймовірно задоволені результатом.